Samsun Alarm ve Güvenlik Sistemleri

Mayıs 13, 2023 Yorum yapılmamış

World Türk Tv’ Haber programında firmamıza yer verdi.

Günümüzde gelişen teknolojiler her sektörde kendisine yer buluyor. Güvenlik sektöründe de teknolojik gelişmelerin önü alınamıyor. Her gün yeni gelişmelere şahit olabiliyoruz.

 

Günümüzde gelişen teknolojiler her sektörde kendisine yer buluyor. Güvenlik sektöründe de teknolojik gelişmelerin önü alınamıyor. Her gün yeni gelişmelere şahit olabiliyoruz. Konu ile ilgili bilgilerine başvurduğumuz Samsun alarm ve güvenlik sistemlerinin sahibi Emrah Yaşar sektöründeki teknolojik gelişmeleri kameralarımıza açıkladı.

Günümüzde güvenliğin başlı başına ciddi bir rol oynadığı artık göz ardı edilemeyecek bir gerçek. Dolayısıyla sektörde bu işi gerçekten Ehil insanlara yaptırmanın önemi her gün artıyor. Samsun alarm ve güvenlik firma sahibi Emrah Yaşar sektördeki gelişmeleri anlatırken her gün yeni teknolojilerin çıktığını bunları yakından takip edemeyen firmaların teknolojik avantajları yakalayamadığını böylelikle müşterilerine günü geçmiş eski teknolojileri servis ettiğini bunların da birçok güvenlik açıklarına sebep olduğunu açıkladı. Sektördeki gelişmeleri gün ve gün takip etmenin artık mecburiyet olduğunu anlatan Emrah Yaşar firmasındaki çalışmalar ve yaptıkları gerçekleştirdikleri projeler hakkında da bilgiler verdi.gerçekten güvenliğimizi sağlayabilecek gelişkin ve teknolojik bir alarm güvenlik sistemlerinin nasıl olması gerektiğini nelere dikkat edilmesi gerektiğini firmanızdan alarm ve güvenlik sistemleri kurdururken neleri sormamız neleri araştırmamız nelere dikkat etmemiz gerektiğini yetkili bir ağızdan dinleyelim.

Kamera ve güvenlik sistemlerinin birbirleriyle komplike çalıştığını ve caydırıcılık unsurunun çok daha etkin olduğunu anlatan Emrah Yaşar Özel bildirim sistemlerinin yanında 7/24 çalışan çağrı merkezlerinin de önemine dikkat çekti.

Hırsızların teknolojiyi ticari firma ve konut sahiplerinden çok daha yakından takip ettiğini ve eski sistem kurulu bir kamera güvenlik sistemini çok rahat tanıyabildiklerini ve caydırıcılıktan uzak bu sistemlerin olduğu evleri hedef seçtiklerini anlatan Emrah Yaşar bu konuda firma ve konut sahiplerinin de çok dikkatli olması gerektiğini vurguladı.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir